Spoločnosť Pharmacentrum s.r.o. prevádzkuje v mestskej časti Kramáre, na ulici Ďumbierska 32 verejnú lekáreň od septembra roku 2005. Lekáreň sa nachádza v novej "modrožltej" budove na rohu ulíc Limbova a Ďumbierska.

Pre našich zákazníkov - pacientov poskytujeme lekárenskú starostlivosť v plnom rozsahu. Zabezpečujeme pre pacientov každý pracovný deň:

- široký sortiment liekov na predpis
- voľnopredajný tovar:

- vitamínové doplnky (GeriavitPharmaton, Jamieson, Swiss, PharmaNord, Nature´s Bounty, Walmark, Wyeth, Generica, HarmonyLine, Q-gel Forte, vitamíny pre deti)
- kozmetické prípravky (Vichy, A-derma, Bio-derma, Ducray, Dr. Müller Pharma, Avene, detskú kozmetiku Bübchen, SebaMed)
- čajoviny (porciované aj sypané)
- základný sortiment viaczložkových homeopatík (možnosť promptného objednania jednozložkových homeopatík)

- žiadaných zdravotníckych pomôcok
- možnosť prípravy Individuálne pripravovaných liekov na recept (magistraliter).

Lekáreň je súčasťou malej polikliniky, v budove sídlia aj ambulancie lekárov (klikni a pozri na AMBULANCIE). Našou vzájomnou snahou je vyhovieť po stránke poskytovania kvalitnej lekárenskej a lekárskej zdravotnej starostlivosti čo možno najširšiemu okruhu pacientov. Úzkou spoluprácou lekárne a ambulancií prítomných priamo v budove poskytujeme komfortnú zdravotnú starostlivosť "pod jednou strechou".

Dobrá a dostupná (možnosť parkovania) poloha lekárne je prínosom aj pre pacientov, ktorí navštevujú iné zdravotnícke zariadenia v blízkosti lekárne (FNsP Kramáre, SZU - aj bývalé UPKM, Národný Onkologický Ústav, Slovenský ústav srdcovo-cievnych chorôb, NsP MO SR).

Je možné sa dostať k nám MHD či autom (k dispozícii pre návštevníkov lekárne máme 2 parkovacie boxy).

Ako sa k nám dostanete

Máte málo času, práve sedíte v aute a potrebujete zájsť do lekárne? Máme pre Vás k dispozícii 2 parkovacie boxy priamo pod balkónom lekárne (vjazd k nim je z ulice Limbova)

Ak cestujete MHD môžete vystúpiť na zastávkach:

- NEMOCNICA KRAMÁRE (linky 22, 32, 49, 204, 212) - potom cca 100 metrov pešo smer križovatka Patrónka

- PRI SUCHOM MLYNE (linky 22, 32, 49, 204, 212) - potom cca 250 metrov pešo smerom k Nemocnici Kramáre

- PATRÓNKA (linky 22, 25, 30, 34, 37, 38, 43, 49, 63, 83, 92, 212) - potom môžete prestúpiť na linky smer zastávka Nemocnica Kramáre alebo ísť pešo cca 450 metrov smerom k Nemocnici na Kramároch

- lokalita je dobre dostupná linkami MHD z rôznych častí Bratislavy

linka 212 - prechádza stredom mesta cez Hodžovo námestie, Americké námestie a končí na Trnavskej ulici (Zimný štadión)

linka 204 - prepája lokalitu s okresmi BAII, BA III, prechádza cez dopravné uzly Račianske mýto, Trnavské mýto, smer Trnávka

linka 22 a 32 - umožní dostať sa pacientovi do Vašej ambulancie z Hlavnej stanice a z mestských častí Devínska Nová Ves, Dúbravka, K. Ves, Dlhé Diely, Lamač

linka 49 - spája nemocnice FNsP Kramáre, NOÚ, SÚSCH, Vojenskú nemocnicu

navyše lokalita je cca 300 metrov vzdialená od ďalšieho významného dopravného uzla - križovatky Patrónka, čo umožňuje ľahké prepojenie prakticky s ktoroukoľvek mestskou časťou

Pre návštevníkov lekárne sú k dispozícii 2 parkovacie boxy, vjazd k nim je z ulice Limbová.

Vstup do lekárne je prispôsobený aj immobilným pacientom (priamo z ulice). Rovnako sa "bez bariér" dostanete ku všetkým ambulanciám nachádzajúcich sa v budove.

Lekáreň je situovaná približne 150 metrov od hlavnej budovy Fakultnej nemocnice s poliklinikou na Kramároch, kde môžu pacienti nájsť komplexnú zdravotnú starostlivosť. V blízkosti sú aj špecializované ústavy. Napr. Ústav srdcovo-cievnych chorôb (SÚSCH), Národný onkologický ústav na Klenovej ulici či Nemocnica Ministerstva obrany SR, ulica Cesta pod Červeným mostom.

Ďumbierska 32
831 01 Bratislava
IČO: 35 929 472
Tel.: 02 / 54771178
Fax.: 02 / 54771231
E.: pharmacentrum@slovanet.sk

Mapa>